tel تعمیر و نگهداری تاسیسات حرارتی برودتی 09127751882          

با تجربه و بهره مندی از دانش روز و نیروی جوانی برآنیم تا وجه تمایزی در طراحی، اجرا، نصب، راه اندازی، نگهداری و تعمیرات تخصصی تاسیسات، برودت و برق صنعتی خلق کنیم

تعمیر موتورخانه در تهران

آریان برودت به عنوان یک شرکت تعمیر و نگهداری موتورخانه تاسیسات، متخصص تعمیر موتورخانه در تهران است...... تعمیرات تخصصی موتورخانه شامل : تعمیر و نگهداری چیلر جذبی و تراکمی ، تعمیر و نگهداری دیگ های بخار آب داغ و آبگرم چدنی و فولادی موتورخانه، سرویس و نگهداری منبع ذخیره کویلی و آنی موتور خانه ، تعمیر و نگهداری مشعل گازی و گازوئیلی موتور خانه ، تعمیر و نگهداری پمپ ها و بوستر پمپ های موتور خانه ، تعمیر و نگهداری برج خنک کننده و سیستم لوله کشی و تجهیزات موتورخانه در شمال ، جنوب ، شرق و غرب تهران. نگهداری و سرویس موتورخانه استخر، تعمیرات مشعل موتور خانه، آریان برودت تعمیر کار کلیه تاسیسات موتور خانه

 09127751882 :شماره تماس تعمیر موتورخانه در تهران

تعمیر موتورخانه در تهران


تعمیرکار تاسیسات موتور خانه در تهران

موتور خانه به قسمتی از ساختمان گفته می شود که در آن سیستم تاسیساتی ساختمان قرار دارد. محیط موتورخانه شامل وسایل و تجهیزاتی است که سیستم های سرمایشی و گرمایشی و نیز تجهیزات و وسایل الکتریکی ساختمان را کنترل می کند. معمولا موتور خانه ها در زیرزمین ساختمان ها و یا در اماکن بسیار بزرگ در خارج از محیط ساختمان قرار دارد. تاسیسات موتورخانه ها هم با گذشت زمان ممکن است دچار خرابی ها و ایرادات فنی شود. از این رو یافتن تعمیر کار مناسب برای آن مساله مهم تلقی می شود. در این مقاله قصد آن را داریم تا موضوع تعمیرکار تاسیسات موتور خانه در تهران را مورد بررسی قرار دهیم.

تعمیرات موتورخانه شامل چه مواردی می شود؟
به طور کلی در تعمیر تاسیسات موتور خانه مواردی مورد بررسی، سرویس و تعمیر قرار می گیرد. در ادامه به بررسی این موارد پرداخته ایم که یک تعمیرکار تاسیسات موتورخانه در تهران آن ها را انجام می دهد.
•    رفع عیب و تعمیر تجهیزات موتورخانه
•    عیب یابی و تعمیر سیستم های سرمایشی و گرمایشی
•    طراحی و پیاده سازی سیستم های موتورخانه
•    راه اندازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی مرکزی
•    عیب یابی، رفع عیب و راه اندازی واورهال موتورخانه
•    در صورت کارکرد نامناسب، افزایش بازدهی سیستم های گرمایشی و سرمایشی
•    شستشوی مبدل های حرارتی و نیز منابع کویلی با اسید
•    رفع صداهای غیر عادی و آزاردهنده در موتورخانه
•    عایق کاری لوله ها و نیز قطعات و تجهیزات مختلف موتورخانه
•    لوله کشی گاز، آب و فاضلاب
•    عیب یابی، رفع عیب و تعمیر فن کویل، هواساز و اگزاست فن

مشکلات رایج موتورخانه ها
در این قسمت مشکلات و خرابی های رایج در سیستم موتور خانه را مورد بررسی قرار می دهیم. برای رفع عیب و تعمیر این خرابی ها و مشکلات تعمیرکار تاسیسات موتورخانه نیاز است تا به محل اعزام شده و به انجام تعمیرات مختلف بپردازد.
•    سوراخ شدن دیگ و ایجاد نشتی
•    روشن نشدن مشعل و ریست شدن مداوم آن
•    رسوب گرفتن سیستم موتورخانه و نیاز به رفع آن
•    رضایت نداشتن از سیستم گرمایش و سرمایش
•    گرم نبودن آب دوش به اندازه کافی
•    فرسودگی تجهیزات سیستم موتورخانه و نیاز به سرویس و نگهداری از آن
•    از کار افتادن و خرابی پمپ
•    ایجاد صداهای غیر عادی و آزاردهنده
•    نشتی یافتن آب

علل ایجاد مشکلات و خرابی ها در سیستم موتور خانه
عللی باعث ایجاد مشکلات و خرابی ها در سیستم موتورخانه می شود. بنابراین یک تعمیرکار تاسیسات موتورخانه در تهران قادر است این علل را به خوبی تشخیص داده و برای رفع عیب و ایرادات ایجاد شده اقدام مناسبی را انجام دهد. این علل شامل موارد زیر می شود


•    شایع ترین علتی که باعث ایجاد خرابی ها در سیستم موتورخانه می شود، نشتی پیدا کردن لوله هاست. این مساله به علت سرویس و تمیز نکردن مرتب آن ایجاد می شود. از این رو سرویس و تمیز کردن منظم آن راهی برای جلوگیری از نشتی پیدا کردن لوله های موتورخانه است تعمیر کولر گازی غرب تهران تعمیر پکیج تهران تعمیرکار پکیج در تهران.
•    تجمع کربن در سیستم موتورخانه از عللی است که باعث انتشار گازهای خطرناک شده که می تواند مشکلات دیگری را ایجاد کند و هم چنین تنفس افراد را با مشکل روبرو می سازد.
•    کم آبی می تواند باعث سوختن مشعل شود که این مساله خود علت خرابی ها و مشکلات دیگر در موتورخانه می شود که نیاز به تعمیر دارد.
•    آتش گرفتن منبع خالی باعث سوختن و ذوب شدن آن می شود که این مساله علت دیگر خرابی های رایج در سیستم موتورخانه است.
•    فرسودگی و خوردگی فولاد منبع می تواند به علت وجود رسوبات در آن باشد که در این صورت باعث خرابی منبع آب و سایر قسمت ها می شود که نیاز به انجام خدمات تعمیر توسط تعمیرکار تاسیسات موتور خانه پیدا می شود. از این رو برای جلوگیری از این مساله باید منبع به طور مرتب و منظم تمیز شود.
•    نادیده گرفتن نشتی ها می تواند باعث بروز فرسودگی، ترک خوردگی ها و وجود ضایعات در شوفاژها شود. از این رو لازم است در صورت مشاهده چنین مساله ای فورا نسبت به تعمیر آن اقدام شود.

در این مقاله کوشش کردیم تا مهم ترین خدماتی که تعمیرکار تاسیسات موتورخانه در تهران انجام می شود و نیز خرابی های رایج و علل ایجاد آن ها را مورد بررسی قرار دهیم. باید گفته شود موتورخانه در واقع قلب سیستم تاسیسات هر ساختمان به شمار می رود. بنابراین در صورت نیاز به تعمیر، تعمیرکار تاسیسات موتورخانه در تهران که فردی ماهر و مجرب است قادر است با عیب یابی صحیح نسبت به رفع عیب و خرابی به وجود آمده اقدام کند.

قلب هر خانه و یا برج و یا آپارتمان می تواند موتورخانه آن باشد که به دلیل وجود مواردی زیاد می تواند عملکرد آن دستخوش تخریب و یا مشکلات یدی شود. برای همین باید به رسیدگی و تعمیر موتورخانه توجه داشت تا بتوان از داشتن سیستم گرمایشی در زمستان و سیستم سرمایشی در تابستان برخوردار بود


خدمات نگهداری و تعمیر موتورخانه در تهران
موتورخانه یا همان قلب خانه محلی است که تمام تاسیسات و سیستم ‌های سرمایشی و گرمایشی ساختمان برای داشتن آب گرم، هوای گرم و مطبوع در زمستان، هوای خنک در تابستان در آن محل قرار دارد. از آنجایی که موضوع کیفیت و نگهداری از تاسیسات ساختمانی امری حیاتی است، به همین منظور همه این موارد را برای آنکه فرآیند کنترل و نگهداری و تعمیر موتورخانه سهل و آسان شود در یک محل جمع آوری می کنند و به همین دلیل است که نام آن محل که معمولا در زیرزمین ساختمان ها است به اصطلاح موتورخانه گفته می شود. نحوه عملکرد این تاسیسات همراه است با تولید گرما و همین گرما می تواند برای سلامت این تاسیسات خطرناک بوده و بروز مشکل یا از کار افتادگی این تاسیسات را به دنبال داشته و کل ساختمان را دچار مشکل کند. به همین خاطر است که در این محل از هواکش هایی به منظور جلوگیری از گرم شدن بیش از حد استفاده می شود که طبعا توجه به نحوه عملکرد این هواکش ها نیز امر مهمی می باشد. به طور کلی تعمیر و نگهداری موتورخانه باید به‌ صورت چرخه ‌ای انجام شود تا هیچ زمان ساکنین ساختمان دچار مشکلات جدی نشوند. بر همین اساس شما می توانید برای نگهداشت سلامت ساختمان خود به خدمات تعمیر و نگهداری موتورخانه در تهران مراجعه کرده و از بهترین خدمات تعمیر و نگهداری تاسیسات با اصولی ترین متد ها برخوردار شوید.
 

شماره تلفن تعمیر کار موتورخانه در تهران : 09337752882


تعمیر موتور خانه و تجهیزات آن
1-    دیگ ها: سه نوع دیگ وجود دارد دیگ آب گرم، آب داغ و دیگ بخار. جنس این دیگ ها از چدن یا فولاد است و از معمول ‌ترین مولد های گرمایی محسوب می‌شود
2-    چیلر: دو نوع چیلر تراکمی و جذبی وجود دارد نوع تراکمی با برق و نوع جذبی با انرژی حرارتی کار میکنند. به دلیل سروصدای چیلر تراکمی بیشتر از چیلر جذبی استفاده می شود.
3-    فن کویل ها: لوله ‌های منشعب شده ای می باشند که  وظیفه ایجاد سرمایش و انتقال و هوا سازی را بر عهده دارند.
4-    مشعل: محل مشعل در زیر دیگ آب گرم است و وظیفه گرم کردن را بر عهده دارد
تعمیر موتورخانه و وظایف آن
1-    مرتفع نمودن معایب موتورخانه برج‌ های مسکونی و اداری
2-    مرتفع نمودن و اصلاح سیستم های گرمایشی و سرمایشی
3-    اجرای و طراحی موتورخانه با بهره مندی از تیم مجرب
4-    راه اندازی سیستم های گرمایشی و مرکزی
5-    ارتقا راندمان سیستم های سرمایشی و گرمایشی
6-    اسید شویی منابع کویلی و مبدل های حرارتی
7-    راه اندازی و رفع عیب و اورهال موتورخانه
8-    عایق کاری تجهیزات و لوله های موتورخانه
9-    تشخیص و برطرف نمودن انواع صداهای مزاحم در موتورخانه
 

تعمیر موتورخانه و انواع مشکلات آن
1-    سوراخ شدن دیگ و نشتی
2-    ریست مداوم مشعل یا خاموشی آن
3-    گرفتگی سیستم بابت رسوبات و رسوب زدایی
4-    عدم رضایت از گرمایش سیستم
5-    عدم گرمای مطلوب دوش حمام
6-    فرسودگی سیستم
7-    از کارافتادگی پمپ
8-    وجود صداهای غیر عادی در سیستم
9-    موضوع مهم نشتی آب
تعمیر موتورخانه و انواع دلایل ایجاد آن
موارد زیادی می تواند سیستم موتورخانه را با مشکل روبرو کند.
1-    رایج ترین دلیل تعمیر موتورخانه می تواند نشت لوله ها باشد که در نتیجه عدم سرویس کردن و عدم تمیز کردن منظم رخ می دهد.
2-    یکی دیگر از مشکلاتی که می توان در موتورخانه ها دیده شود، تجمع کربن موجود در شوفاژ ها است که می تواند موجب انتشار گاز های مضر شود.
3-    سوختن مشعل به دلیل وجود کم آبی نیز می تواند از دیگر موارد برای تعمیر موتورخانه باشد.
4-    ذوب شدن منبع خالی به دلیل آتش گرفتن مشعل نیز دلیل دیگری است.
5-    دلیل دیگر برای انجام فرایند تعمیر موتورخانه می تواند خوردگی فولاد منبع به دلیل رسوبات موجود باشد که باید مدام به تمیزی و تصفیه آن توجه داشت.
6-    وجود ضایعات و ترک خوردگی ها یا فرسوده شدن شوفاژ ها می تواند بر اثر بی توجهی به نشت ها صورت پذیرد. باید سریعا بعد از مشاهده بررسی و این مشکل نیاز به انجام تعمیر موتورخانه دارد.
 

عمر دیگ های بخار موجود در موتورخانه
معمولا عمر دیگ بخار در موتورخانه 20 سال می باشد. این دیگ ها که از جنس فولاد می باشند می توانند بر اساس توجه و نگهداری های منظم تا 80 سال نیز عمر نمایند.

برای همه این عبارات کلیدی که با سرچ آنها وارد این صفحه شدید روی ما حساب کنید:، .، .

تعمیر موتورخانه در تهران/ تعمیرات موتورخانه شوفاژ/ شرکت تعمیر و نگهداری موتورخانه/ تعمیرات تخصصی موتورخانه/ سرویس کار موتورخانه/ تعمیر و نگهداری موتورخانه تاسیسات/ تعمیر پمپ موتورخانه 

آریان برودت یک شرکت تعمیر و نگهداری موتورخانه در تهران است که با داشتن سرویس کار های موتورخانه با تجربه به صورت شبانه روزی برای سرویس موتور خانه و تاسیسات در خدمت همشهریان تهران و شمیرانات می باشد. تعمیرات تخصصی موتورخانه با عقد قرارداد، تعمیر پمپ موتورخانه، تعمیر موتورخانه شوفاژ با منصفانه ترین قیمت سرویس و نگهداری موتورخانه را انجام میدهد

شماره تماس سرویس کار موتورخانه در تهران : 09337752882

 

چک لیست تعمیر و نگهداری موتورخانه را به زودی در همین صفحه منتشر میکنیم

و همچنین مطالبی درباره: تعمیرات تخصصی موتورخانه و روش های تعمیر و نگهداری موتورخانه،تاسیسات، روش انتخاب یک سرویس کار موتورخانه خوب و با تجربه، چک لیست تعمیر و نگهداری موتورخانه تعمیرات تاسیسات موتورخانه شوفاژ تعمیر پمپ آب موتورخانه و لیست قیمت و هزینه های تعمیرات و اجرت نصب موتورخانه

 

 

 

 

 

لیفتراک اصفهان بورس قطعات ماشین سنگین کاسه چرخ کامیون فروش عمده لوازم یدکی ماشین سنگین و لوازم یدکی ماشین سنگین تهران لوازم ریش تریلی قطعات ریش تریلی کاسه نمد ماشین سنگین